Era Rodzinna – patologiczna ta rodzina

Oglądałem sobie serial nie wadząc nikomu. Oczywiście został przerwany reklamą. Nie chciało mi się zmieniać kanałów, więc dałem się na moment ogłupić.

Trafiła się w końcu reklama Ery, a konkretnie jakiejś usługi Sieć Rodzinna, gdzie w ramach można dzwonić za darmo na wskazane numery. Przesłanie reklamy, jak mówi lektor, brzmi: „Na rodzinę zawsze możesz liczyć”.

Ale reklama mówi zupełnie coś innego. Matka przymierza kolejną sukienkę w sklepie, więc dzwoni do męża aby odebrał synka z treningu. Ojciec mówi, że odbierze ale w rzeczywistości woli grzebać przy swoim motorze. Dzwoni do córusi, aby skoczyła po brata. Córka mówi, że OK. Ale woli migdalić się ze swoim chłopakiem. Dzwoni do brata i mówi mu „pierdol się” …. ups, przepraszam. Mówi: „Odbierz się sam z treningu”.

Jak widać mamy do czynienia z rodziną patologiczną. Wszyscy się okłamują nawzajem, jedna wielka olewka, a cierpi młode dziecko, które musi samo wracać do domu. Jeszcze go ktoś napadnie. No ale sukienka, motorek i chłopak ważniejsze od rodziny.

W sumie bardzo to przypomina działania operatorów. Niby wszystko super i cacy, ale od nas, wiernych klientów, ważniejsze jest pozyskiwanie nowych dusz.

krl

taki tan zwykły gość ;)

Możesz również polubić…

Masz coś do powiedzenia? Dawaj...