O mnie i o blogu

Nie wiem jakie kręte ścieżki infostrady Cię tu sprowadziły Drogi Internauto, ale nieźle zbłądziłeś. Ta witryna to takie małe miasteczko, gdzieś na poboczach mniej uczęszczanych szlaków komunikacyjnych. Nic tu się nie dzieje, nikogo to nie interesuje i nikt tu nie zagląda.

Głównym celem tego blogu jest gromadzenie różnych ciekawostek, przydatnych informacji ze świata IT, programowania, projektowania stron, grafiki i innych zagadnień pokrewnych branży. Co bardziej gmerający zauważą wpisy o piłce nożnej i innych bezsensach. Generalnie śmietnik, w którym od czasu do czasu próbuję zrobić jakiś porządek.

Jeżeli znajdziecie tu jakieś pozytywne opinie o produktach lub usłudze to miejcie pewność, że nikt mi za to nie płaci (za negatywne opinie tym bardziej ;) ). Blog (póki co) nie przyniósł mi nawet grosza zysku. Utrzymuję się z czegoś innego. Jeżeli będę miał wybierać między zerowymi wpływami z bloga a pisaniem laurek za kasę, to wybiorę dokładanie do tego interesu, bo ściemniać nie będę.

Dla ścisłości. Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej i zajmuję się szeroko rozumianą informatyką ze szczególnym uwzględnieniem projektowania stron i marketingu internetowego, a ostatnio też praw autorskich. W wolnych chwilach zajmuję się w zasadzie tym samym. ;-)

Miłego

Karol