SubvertAndProfit – zarabianie na portalach społecznościowych

Czas płynie, ale nie tak szybko jak się spodziewałem. Okazuje się, że do programu SubvertAndProfit zapisałem się dwa tygodnie temu. Zadziwiające bo mam wrażenie, że minęły dwa miesiące.

Na czym to polega? SubvertAndProfit polega na promowaniu zawartości reklamodawców w serwisach społecznościowych takich jak stumbleupon, dailymotion, youtube, facebook, itp. W założeniu wygląda to tak. Rejestrujemy się w kilku serwisach społecznościowych i wykonujemy tam określone czynności. Np. dodajemy określony film do swojej listy ulubionych. Albo w serwisie stumbleupon klikamy przy promowanym materiale „kciuk w górę”, aby zyskał punktowo. Za jedną taką akcję (1 kliknięcie w jednym serwisie) można zarobić od kilkunastu centów ($) wzwyż.

Problem polega na tym, że nie dostałem jeszcze ani jednego zlecenia! Dwa tygodnie i nic. Program jest więc ewidentnie do bani i nie ma co szukać tam kokosów. Z tego co gdzieś czytałem zdarzają się takie okresy suszy. Bardzo mnie to oczywiście pocieszyło. Serwis zapowiadał się ciekawie bo oferował całkiem niezły zarobek względnie małym nakładem sił. Niestety, żeby zarobić trzeba dostać zlecenia a tych w ciągu dwutygodniowego okresu oczekiwania nie było.

Jeśli ktoś uważa, że będzie miał więcej szczęścia to polecam.

krl

taki tan zwykły gość ;)

Możesz również polubić…

Masz coś do powiedzenia? Dawaj...