Windows 7 – hit czy kit?

O Windowsie 7 krążą różne opinie. Z jednej strony twierdzenia, że to tylko poprawiona Vista i równie dobrze można było by dać Service Pack 2 do wspomnianego systemu. Z drugiej przychylne opinie dotyczące funkcjonalności czy szybkości działania. A jak jest naprawdę? Jak zwykle prawda leży gdzieś pośrodku. Nie należy spodziewać się cudów po nowym Windowsie, w końcu to tylko Windows. Są natomiast zmiany na lepsze i jeśli np. ktoś nie przesiadał się z Windows XP na Vistę, to już przesiadkę z XP na W7 może rozważyć.

Od blisko tygodnia siedzę przed komputerem z zainstalowanym Windows 7 RC Ultimate, z jednej strony pracując z drugiej oddając się rozrywkom. I choć odczuwam czasami niedosyt, złość czy zagubienie to dostrzegam też sporo pozytywów ułatwiających i umilających pracę.

Moimi subiektywnymi wrażeniami z pracy z siódemką podzielę się następnym razem. Poniżej zamieszczam odnośniki do artykułów na stronie PCWorld. Zawierają one spojrzenia zarówno na plusy jak i minusy nowego systemu. Pomogą one wyrobić sobie zdanie na temat nowego systemu.

7 powodów by pokochać Windows 7

7 powodów by znienawidzić Windows 7

7 cech Windows 7, których jeszcze nie znacie

7 sekretów Windows 7

7 grzechów Windows 7

krl

taki tan zwykły gość ;)

Możesz również polubić…

Masz coś do powiedzenia? Dawaj...