Szybka pożyczka przez Internet? Jasne :)

Pojęcie social lending jest dość popularne na zachodzie, a i u nas zaczyna powoli robić karierę. Cała sprawa sprowadza się do tego, że zamiast brać pożyczkę w banku tudzież innej instytucji pożyczamy w Internecie.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet, a wśród nich zmniejszenie biurokracji czy większa kontrola nad warunkami pożyczki. Jednym z serwisów tego typu jest kokos.pl .

Przejrzyście zaprojektowany, łatwy w obsłudze, utrzymany w przyjemnej zielonej kolorystyce.

Po rejestracji użytkownik musi jeszcze tylko dokonać kilku weryfikacji (np. numer telefonu, konto bankowe, itp). Po ich wykonaniu można zacząć starać się o pożyczkę. A tą możemy przeznaczyć na jakiś drobny zakup, remont mieszkania, zakup samochodu czy rozwój firmy. Na pewno jest to dużo korzystniejsze miejsce na wzięcie pożyczki niż np. u pewnej firmy która reklamuje w telewizji pożyczkę gotówkową od ręki.

kokos.pl to także dobre miejsce dla osób, które mają nieco wolnych środków i chciałyby zarobić. W serwisie tym można zostać inwestorem. Posiadając wolne zasoby, udzielamy wybranym osobom pożyczek. Mamy pełną kontrolę nad tym komu udzielamy pożyczki, na jaki okres i jaki procent.

Przy rozsądnej polityce możemy uzyskać wyniki znacznie lepsze niż na typowych lokatach bankowych. Z przykładowego tysiąca złotych można uzyskać zysk w ok 150 złotych (po podatkach) w roku. Jaka lokata daje 15% w skali roku? Na pewno nie mój bank, a zmiana banku to formalności i problemy związane z nowym numerem konta, wymianą karty płatniczej itp. Oto przykład na zarabianie przez Internet.

Ja już spróbowałem i jestem zadowolony. A ty?

krl

taki tan zwykły gość ;)

Możesz również polubić…

Masz coś do powiedzenia? Dawaj...