Aktualizacja i nowa wizja blogu

Właśnie przeszedłem przez ręczną aktualizację WordPressa. Obyło się bez sensacji, co ma swoje dobre i złe strony. To dobrze, że nie było problemów bo czy ktoś o zdrowych zmysłach lubi i prosi się o nie? Z drugiej strony trochę szkoda, że nie musiałem za bardzo główkować i ograniczyłem się do postępowania zgodnie ze wskazówkami.

Tak więc blog zaktualizowałem do najnowszej wersji, zmieniłem też theme, bo poprzedni, choć mi akurat pasował to jednak miał kilka wad. Ten zresztą też nie wytrzyma długo bo już mi się w nim parę rzeczy nie podoba.

Jednocześnie powoli zaczyna mi się krystalizować wizja tego bloga. Zacznę nieco bardziej… przykładać się do pisania. To tak na początek :)

Druga kwestia to tematyka. Papa futbol, bo i tak niewiele o nim pisałem. Papa sprawy życiowe bo o tych to milczałem jak grób ;)

W mojej nowej wizji blog ten będzie zawierał komentarze do aktualnych wydarzeń w polskim i zagranicznym Internecie. Do tego dorzucę trochę wpisów z stylu „jak ja rozwiązałem ten problem z kartą telewizyjną”, czyli napotkane problemy komputerowe i ich rozwiązania. Spróbuję też wrzucać trochę newsów związanych z programami i sprzętem. W sumie więc blog będzie taki sam jak tysiące innych w polskim i zagranicznym necie :)

krl

taki tan zwykły gość ;)

Możesz również polubić…

Masz coś do powiedzenia? Dawaj...